AUTOMATY

AUTOMATY DO KAWY I GORĄCYCH NAPOJÓW:

Oferujemy ustawienie automatów zarówno na kawę rozpuszczalna jak i ziarnistą. U nas w ofercie automaty z napojami w kubkach XXL - 300 ml. Są to nowoczesne urządzenia renomowanych włoskich producentów, gwarantujące niezawodne działanie i doskonałą jakość napojów. Jako jedni z nielicznych na rynku oferujemy 3 rodzaje zup oraz 3 rodzaje herbat w jednym automacie.

W naszej ofercie znajdziesz następujące napoje: kawa z mlekiem, cafe latte macchiato, cappuccino, cappuccino czekoladowe, cappucino włoskie, espresso, espresso macchiato, kawa czarna, czekolada, czekolada mleczna, czekolada premium, kawa z czekoladą, biała czekolada, szejk czekoladowy, herbata cytrynowa, herbata malinowa, bulion, barszcz czerwony, zupa pieczarkowa.

Enjoy Cafe: automat do kawy Gdańsk, automaty vendingowe pomorskie.
Enjoy Cafe: automat snackowy, automaty sprzedające Gdańsk.

AUTOMATY SNACKOWE – PRZEKĄSKOWE:

Oferujemy ustawienie automatów sprężynowych typu snack, w których sprzedajemy tylko markowe produkty w przystępnych cenach. Podstawowy asortyment to m.in. przekąski i napoje takie jak: Pepsi, Ice Tea, soki Tymbark, soki pomidorowe i świeże Tarczyn, napoje energetyczne, batony Snickers, Twix, Mars, Kinder Bueno, Musli, Prince Polo, paluszki, orzeszki, rogale 7 Days, zupy instant. Asortyment uzgadniamy zawsze z klientem. W automatach możliwa jest również sprzedaż artykułów przemysłowych.

W naszej ofercie znajdują się także zdrowe przekąski, idealne dla szkół i miejsc, w których priorytetem jest zrównoważone żywienie. Oferujemy napoje mleczne Bakoma - Bakuś waniliowy i truskawkowy, Mus owocowy 100% Bakoma, Batony zbożowe Ba! i 7 Zbóż, ciastka zbożowe Bel Vita, chrupiące jabłkowe Crispy, batony z owoców 100% Frupp malina i truskawka, Tymbark soki 100%, mus owocowy Kubuś Play. W automatach przekąskowych oferujemy również kanapki z bułki pszennej i żytniej z wędliną, serem i salami.

AUTOMATY DO ZIMNYCH NAPOJÓW:

Automaty sprzedające puszki i butelki. W zależności od zapotrzebowania oferujemy produkty Pepsi lub Coca Cola:
Pepsi – Pepsi, Pepsi Max, Mirinda, 7up, Lipton Ice Tea, Mountain Dew.
Coca Cola – Coca Cola, Cola Light, Fanta, Sprite, Nestea.

Enjoy Cafe: automat do zimnych napojów, automaty sprzedające Trójmiasto.

Automaty Vendingowe Gdańsk

Zadzwoń do nas lub wyślij zapytanie ofertowe!

Enjoy Cafe: ekspresy do kawy, automaty vendingowe Trójmiasto.